SKI oktatómunkák Japánban

Éld, dolgozz és lélegezz az „igazi” Japánban. A japán síoktató oktatói lehetővé teszik nagyszerű emberekkel való találkozást, gyors japán tanulást, Japán egyedi kultúrájának, vendégszeretetének, világszínvonalú porának és ingyenes síelésnek a megismerését!

Olyan üdülőhelyekkel dolgozunk, amelyek Ski (nem snowboard) oktató állást kínálnak mind képesített, mind nem képesített oktatók számára.

MINŐSÍTETT oktatók

A Hokkaido üdülőhelyek Japánban kínálnak síoktató oktatókat Képzett Sí (nem snowboard) oktatók, november végétől.

Előnyök: Ingyenes szállás- és szezonális liftjegy a üdülőhelyen.

Órabér: 1000 jen (ha nincs képesítés), 1300 jen (1. szint), legfeljebb 1500 jen (2/3 szintű képesítés), adózás előtti óránként (20% külföldi munkavállalói ünnepi vízumok esetén).

Óra: Kb. Napi 7-10 óra, havonta 8-10 nap szabad. *
* Az órák kicsit ingadozhatnak a szezon idejétől függően. Például március kevésbé elfoglalt, mint január.
További munka a síkölcsönzési szakaszban vagy az adminisztrátorral kapcsolatos síiskolai feladatok kérhetők tőled, amikor nincs órád, ezért az átlagos munkanap 7-10 óra lehet.

JEGYZET: Noha a üdülőhelyek mindent megtesznek, hogy minél több munkát végezzenek, az időjárási viszonyok és az ügyfelek ingadozása befolyásolhatja a munka szabályosságát. Tehát kérjük, értse meg, hogy több / kevesebb szabadidő is lehet, mint a fentiekben részleteztük.

Tipikus nap: 8:00 - 5:00.

Kapcsolattartási oktatási órák: Napi 2-4 óra tanítás (beleértve az előkészítést / takarítást és egyéb tevékenységeket is napi 7-10 óráig tart).

Étkezés levonása: Napi 1000 jen (3 étkezés).

Fizetés: kb. ,80,000 145,000 XNUMX ~ XNUMX XNUMX (étkezés és adólevonások előtt) havonta (Pénznem konverter) (A jövedelemadó 20% a külföldi külföldi munkavállalók számára, akik a munkaszüneti vízummal rendelkeznek).

Fontos megjegyzés: Ez az oldal nagyon általános útmutatóként készült. Részletesebb információt az Ön síiskolájáról, ideértve a fizetés / órák / munkák részleteit, a Tentative Job Ajánlatban kapja meg.

Kérjük, ne habozzon feltenni kérdéseit!

NEM MINŐSÍTETT oktatómunkák

Nincs szükség képesítésre. A tapasztalat nélküli síoktatók a kezdõ órákra korlátozódnak.

Települések: Nagano, Niigata.

Előnyök: Ingyenes szállás, étkezés és szezonbérlet bérlet az üdülőhelyhez.

Fizetés / óra: ugyanaz, mint a a többi rendelkezésre álló sípálya-állásaink.

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

Reggeli felkészülés: Az elsődleges feladatok magukban foglalják a síiskola rövidebb seprését minden reggel, órákat és az iskolához kapcsolódó adminisztrátori munkát.

Rendszeres feladatok: A síórákba csatlakozni kívánó vásárlói adatok (név, cím, kapcsolattartási számok) figyelembe vétele. Segít az ügyfeleknek bérleti berendezések rendezésében, ha szükséges. Minden nap általában 2 és 2 órás órákból áll. Az órákon kívül szükség lehet arra, hogy segítsen a síkölcsönzésben a felszerelés előkészítésében vagy a nap végén történő gyűjtésében, vagy más különféle feladatok elvégzésében.

Kiegészítő kötelezettségek: Üdvözlet az ügyfelek kedves mosolyával és barátságos "hello" -val.